Zeke lampa sufitowa (spot) 4-punktowa SL.1031
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 4 punktowa z regulowanym położeniem źródła światła. Elementy drewniane w kolorze naturalnym z metalowym wstawkami wykończonymi w chromie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 80 cm x 5 cm |
| Wysokość | 20 cm |
| Kolor konstrukcji | drewno (kolor dąb) |
| Osłona źródła światła | drewno |
| Materiał | metal, drewno |


by 