Zoom lampa sufitowa (spot) 4xGU10 ceglany 41508
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 4 punktowa z możliwością regulowania położenia źródła światła. Lampa wykonana z metalu w kolorze ceglanym. Prosta forma sprawia, że idealnie wkomponuje się w każde wnętrze.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | pokój młodzieżowy |
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 50 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 60 cm x 6 cm |
| Wysokość | 16 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 9 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 6 cm |
| Waga | 1,6 kg |
| Kolor konstrukcji | ceglany |
| Kolor klosza / abażura | ceglany |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |
| Podział na 2 obwody świecenia | tak (2 + 2) |


by 