Malakka LED plafon 1-punktowy 9501
towar niedostępny
Opis
Plafon 1 punktowy ze zintegrowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe lampy wykończone w chromie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 18W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Kąt świecenia | 120 stopni |
| Strumień świetlny | 940 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Rozpiętość/średnica | 29 cm |
| Wysokość | 7,5 cm |
| Waga | 2,2 kg |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 