Klosz szklany Gaja kubek D135 alabaster
towar niedostępny
Opis
Szklany klosz w kształcie kubka w kolorze matowym z białymi smugami wtopionymi w szkło czyli tzw. alabaster.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Oprawka | E27 (duży gwint) |
| Śr. otworu montażowego | 4,2 cm |
| Max. średnica/szerokość | 13,5 cm |
| Wysokość | 11 cm |
| Kolor | alabaster |
| Materiał | szkło |
| Waga | 0,35 kg |
| Motyw | abstrakcja |


by 