Żarówka LED Globe G125 E27/4W/2000K amber
towar niedostępny
Opis
UWAGA: żarówka sprzedawana tylko w zestawie po 3 szt. (podana cena na stronie to cena za 1 szt.)
wpisanie 3 i kliknięcie na przycisk "dodaj do koszyka" powoduje dodanie 3 szt. żarówek do koszyka,
wpisanie 6 i kliknięcie na przycisk "dodaj do koszyka" powoduje dodanie 6 szt. żarówek do koszyka,
itd. .......
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Żywotność | 25 000 h |
| Zasilanie/napięcie | 230V |
| Typ trzonka | E27 (duży gwint) |
| Moc | 4W |
| Kąt świecenia | 360° |
| Odpowiednik mocy | 30 W |
| Klasa energetyczna | A+ |
| Barwa światła | 2000K (bardzo ciepła biała) |
| Strumień świetlny | 320 lm |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Długość | 17,5 cm |
| Średnica maksymalna | 12,5 cm |
| Gwarancja producenta | 2 lata |


by 