Fairy lampa sufitowa 4-punktowa grafitowa/czarna 2730
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 4 punktowa ze szklanymi kloszami w kolorze grafitowym. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze czarnym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 75 cm x 40 cm |
| Wysokość | 40 cm |
| Waga | 2 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | grafitowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 