Vario lampka biurkowa 1-punktowa czarna 41-73488
towar niedostępny
Opis
Lampa biurkowa 1 punktowa z metalowym kloszem. Oprawa wykończona w kolorze czarnym z drewnianym elementem. Przewód zasilający z włącznikiem długości 140 cm.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 30,5 cm |
| Wysokość | 48 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 16 cm |
| Waga | 1,2 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal, drewno |


by 