Halling LED lampa wisząca 1-punktowa PND-16357-CA-1
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca ze zintegrowanym źródłem światła LED. Elementy metalowy wykończone w kolorze złotym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Strumień świetlny | 1215 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 12 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 61 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 