Fiatto Parette Cromo kinkiet 2-punktowy chrom
towar niedostępny
Opis
Elegancki kinkiet w kolorze chromu ze szklanym przezroczystym kloszem.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 12 W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 8 cm |
| Wysokość | 50 cm |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 