Rim 4000K LED lampa wisząca 2-punktowa czarna MOD058PL-L74B4K
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 2 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym tworzywem sztucznym. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Oprawa wykonana w formie metalowych pierścieni. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 88W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Kąt świecenia | 120 stopni |
| Strumień świetlny | 5200 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Rozpiętość/średnica | 80 cm |
| Wysokość | 40-120 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 3,5 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 80 cm, 60 cm |
| Waga | 3,47 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |


by 