Joanet lampa wisząca 6-punktowa czarna 45494/06/65
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 6 punktowa ze szklanymi kloszami. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym i złotym matowym. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 130 cm x 30 cm |
| Wysokość | max.218 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 16 cm, 22 cm, 32,5 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 16 cm, 21 cm, 22 cm |
| Waga | 11,8 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty |
| Kolor klosza / abażura | szary przydymiony |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 