Mirror lampa wisząca 2-punktowa czarna 33298
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 2 punktowa ze szklanym białym kloszem. Lampa wykonana z metalu w kolorze czarnym oraz ozdobnego elementu ze sklejki w kolorze brązowym. Możliwość skrócenia wysokości lampy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 12 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 43 cm x 20 cm |
| Wysokość | max. 80 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 14 cm |
| Waga | 1,2 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny + brzowy |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło, sklejka |


by 