Naica lampa sufitowa 5-punktowa złota/chrom C0525-05A-V6B5
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 5 punktowa z kloszem utworzonym z kaskady zwisających kryształków, które pięknie odbijają światło. Elementy metalowe wykończone w kolorze szampańskiego złota w połączeniu z chrome. Lampa idealnie wkomponuje się w nowoczesne i eleganckie wnętrza, którym nada niezwykłego charakteru i szyku.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 46 cm |
| Wysokość | 27 cm |
| Kolor konstrukcji | szampańskie złoto + chrom |
| Osłona źródła światła | kryształki |
| Materiał | metal, kryształki |


by 