Zoom lampa sufitowa (spot) 2-punktowa biała 33315
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 2 punktowa z możliwością regulowania położenia źródła światła. Lampa wykonana z metalu w kolorze białym. Prosta forma sprawia, że idealnie wkomponuje się w każde wnętrze.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 50 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 25 cm x 6 cm |
| Wysokość | 16 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 9 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 6 cm |
| Waga | 0,7 kg |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 