Franklin LED lampa stołowa 1-punktowa antracyt 526510142
towar niedostępny
Opis
Lampka stołowa 1 punktowa ze zintegrowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze antracytowym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 6 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 700 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 14 cm |
| Wysokość | 25 cm |
| Kolor konstrukcji | antracyt |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 