Chiron D45 lampa wisząca 1-punktowa czarna/mosiądz 310890108
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z metalowym kloszem w kolorze mosiężnym matowym. Pozostałe elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym matowym. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 45 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 17,5 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 45 cm |
| Waga | 1,7 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny + mosiężny matowy |
| Kolor klosza / abażura | mosiężny matowy |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 