Bell lampa sufitowa (spot) 4-punktowa nikiel antyczny 601900467
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa spot z regulowanym położeniem źródła światła osłonięty metalowymi kloszami w kolorze niklu antycznego (od spodu złoty). Podstawa lampy wykonana z drewna w kolorze drewna naturalnego.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 25 W |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 39 cm x 39 cm |
| Wysokość | 19,8 cm |
| Waga | 1,9 kg |
| Kolor konstrukcji | nikiel antyczny + drewno (kolor naturalny) |
| Kolor klosza / abażura | nikiel antyczny (od spodu złoty) |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal, drewno |


by 