Livia lampa wisząca 3-punktowa złota 1416AR
towar niedostępny
Opis
Lampa Livia w eleganckim złocie ze szklanym mlecznym kloszem. Lampa jest na przewodzie który można skracać. Oprawa ma podwyższone IP i można ją wieszać w łazienkach lub salonach kąpielowych.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 7 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 37 cm |
| Wysokość | 97 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal, szkło |


by 