Mono kinkiet (spot) 1-punktowy czarny 7786
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy z regulowanym źródłem światła wykonany z metalu w kolorze czarnym. Kinkiet posiada zabudowany wyłącznik oraz przewód z wtyczką do gniazdka.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10 W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 5,5 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 8 - 13 cm |
| Wysokość | 11,5 |
| Wysokość klosza / abażura | 10,5 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 5,5 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |
| Zabudowany wyłącznik | tak |


by 