Joker Flex kinkiet 1-punktowy biały MLP8533
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny kinkiet 1 punktowy wykończony w kolorze białym z chromowanymi wstawkami. Możliwość regulowania położenia źródła światła (całe ramię jest giętkie). Lampa posiada wbudowany włącznik.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 8 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość od ściany do końca lampy | 42 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 9 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 6 cm |
| Kolor konstrukcji | biały + chrom |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Zabudowany wyłącznik | tak |


by 