Duo 2 lampa wisząca 3-punktowa chrom/przydymiona 3303-3SM
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 3 punktowa z podwójnymi szklanymi kloszami. Trzy szklane klosze mają zewnętrzną powierzchnię z przydymionego szkła i wnętrze z matowego szkła, które razem tworzą pełne wdzięku źródło światła. Ta efektowna oprawa ma elegancką chromowaną listwę wykończeniową, która wspiera światła i dopełnia wygląd. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 71 cm x 12 cm |
| Wysokość | 130 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 10 cm |
| Waga | 1,6 kg |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | przydymiony |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal, szkło |


by 