Bistro lampa wisząca 2-punktowa satynowe srebro 2682-2SS
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 2 punktowa ze szklanymi kloszami. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze satynowego srebra. Możliwość regulowania wysokości poprzez samodzielne wypięcie ogniwek łańcucha. Ma prosty wygląd, który doda stylu retro każdej jadalni lub kuchni.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 76 cm x 28 cm |
| Wysokość | 82 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 24,5 cm |
| Waga | 2,5 kg |
| Kolor konstrukcji | satynowe srebro |
| Kolor klosza / abażura | biały alabaster |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal, szkło |


by 