Estera lampa sufitowa 2-punktowa złota 4547
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 2 punktowa ze szklanymi kloszami w kolorze transparentnym bursztynowym. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze złotym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 6 W (żarówka LED) |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 27 cm x 12 cm |
| Wysokość | 34 cm |
| Waga | 0,5 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | transparentny bursztynowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 