Servio lampa wisząca 3-puntkowa czarna/bursztynowy PND-66892-3-BK-AMB
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa ze szklanymi, bursztynowymi kloszami. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym ze wstawkami w kolorze mosiądzu. Możliwość regulowania wysokości. Lampa idealnie wkomponuje się zarówno w nowoczesne jak i klasyczne wnętrze nadając mu wyjątkowego stylu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 91 cm x 12 cm |
| Wysokość | 102 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny + mosiądz |
| Kolor klosza / abażura | bursztynowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 