Zestaw szynowy 1,5m Marvi TR Jazz nikiel satyna 4xGU10
towar niedostępny
Opis
Zestaw szynowy z czterema reflektorami w kolorze nikiel satyna. Możliwość przesuwania reflektorków po listwie. Długość szyny 1,5 metra.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 150 cm |
| Wysokość | 13 cm |
| Kolor konstrukcji | nikiel satyna |
| Kolor klosza / abażura | nikiel satyna |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 