Dynamics kinkiet 2-punktowy biały MOD326WL-02W
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 2 punktowy z metalowym kloszem. Oprawa wykończona w kolorze białym matowym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 50W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Szerokość | 6 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 10,6 cm |
| Wysokość | 23 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 23 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 6 cm |
| Waga | 0,59 kg |
| Kolor konstrukcji | biały matowy |
| Kolor klosza / abażura | biały matowy |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | aluminium |


by 