Erich lampa sufitowa 10-punktowa nikiel MOD221PL-10N
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 10 punktowa ze szklanymi białymi kloszami. Elementy metalowe wykończone w kolorze nikiel satyna.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 10-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 90,7 cm |
| Wysokość | 34 cm |
| Waga | 4,37 kg |
| Kolor konstrukcji | nikiel satyna |
| Kolor klosza / abażura | biały matowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 