Santana D60 3000-6500K LED lampa wisząca (z pilotem) 1-punktowa złota AZ5009
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 1 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze złotym szczotkowanym. Możliwość regulacji wysokości. Do wygodnego sterowania oprawą można wykorzystać dedykowanego pilota, który pozwala nie tylko na włączenie i wyłączenie światła, ale też na regulację kluczowych parametrów oświetlenia, jak natężenie i temperatura barwowa.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 50 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Strumień świetlny | 2800 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy z pilota) |
| Rozpiętość/średnica | 60 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 6,2 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 60 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |
| Lampa z pilotem | tak |


by 