Amedeo lampa sufitowa 1xE27 złota C17106/1
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 1 punktowa z kloszem utworzonym ze szkła kryształowego, które pięknie odbijają światło. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Lampa idealnie wkomponuje się w nowoczesne i eleganckie wnętrza, którym nada niezwykłego charakteru i szyku.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 25 cm |
| Wysokość | 24 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | kryształki |
| Materiał | metal, szkło |


by 