Soczewka LED do szyny magnetycznej 2W/4000K czarna
towar niedostępny
Opis
Reflektor - soczewka LED do szynoprzewodu magnetycznego firmy Syntron w kolorze czarnym o mocy 2W i neutralnej barwie światła. Kąt świecenia 24 stopnie. Lampa wpinana jest do szyny i możemy ją swobodnie przesuwać po całej długości szynoprzewodu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 48 V DC (poprzez zasilacz) |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 2 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Kąt świecenia | 24 stopnie |
| Strumień świetlny | 160 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 2 cm |
| Wysokość | 2,5 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 