Coburg D60 lampa wisząca 6xE14 czarna/mosiądz P06753BR
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 6 punktowa z metalowym kloszem od spodu przysłoniętym szkłem. Oprawa wykończona w kolorze mosiądzu z czarnymi wstawkami. Lampa posiada rurki za pomocą, których możemy regulować wysokość lampy(3x30cm i 1x15cm).
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 60 cm |
| Wysokość | 142 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 60 cm |
| Kolor konstrukcji | mosiądz + czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 