London Crystal lampa stołowa 1xE14 czarny chrom 527701-29
towar niedostępny
Opis
Lampa stołowa 1 punktowa z kloszem utworzonym z kaskady zwisających kryształków. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnego chromu. Lampa idealnie wkomponuje się zarówno w klasyczne jak i nowoczesne wnętrza nadając im elegancji.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 25 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 21 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny chrom |
| Osłona źródła światła | kryształki |
| Materiał | metal, kryształki |


by 