Hoosic kinkiet zewnętrzny 1xE27 czarny/przydymiony 224060132
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny kinkiet zewnętrzny 1 punktowy z kloszem z tworzywa sztucznego. Elementy metalowe lampy wykonane z odlewu aluminiowego w kolorze czarnym matowym. Świetnie nadaję się do oświetlenia ogrodu czy tarasu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 28W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 8,5 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 11,8 cm |
| Wysokość | 17,5 cm |
| Waga | 0,47 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | przydymiony |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |


by 