Linia lampa sufitowa LED/9W/4000K czarna
towar niedostępny
Opis
Lampa liniowa sufitowa natynkowa idealnie nadająca się do biur, przestrzeni użyteczności publicznej, czy budynków komercyjnych jak i pomieszczeń mieszkalnych w kolorze czarnym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 9 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 810 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Długość x szerokość | 11,8 cm x 4,3 cm |
| Wysokość | 6,7 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | aluminium |


by 