Noe lampa wisząca 6xGU10 czarna PL0111-BK
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 6 punktowa z metalowymi kloszami (możliwość obrotu klosza wokół osi pionowej o 270 stopni). Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze czarnym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 12 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 120 cm x 18 cm |
| Wysokość | max. 100 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 6 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 