Alias D24 lampa wisząca 1xE14 złota ML0318
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa ze szklanym, białym kloszem zawieszonym na czarnym przewodzie. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym matowym. Możliwość regulowania wysokości. Lampa nadaje się zarówno do nowoczesnych jaki i klasycznych wnętrz, którym nada elegancji.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 24 cm |
| Wysokość | 54,5 cm - 164,5 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 35,5 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 24 cm |
| Waga | 1,8 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty matowy |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 