Kelly kinkiet 1xG9+1xLED/3,5W czarny 77287/05/30
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 2 punktowy ze szklanym kloszem w kolorze białym. Dodatkowo posiada wbudowane ruchome światło LED np. do czytania w łóżku. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Oprawa posiada dwa źródła światła, które można obsługiwać niezależnie od siebie za pomocą wbudowanych przełączników.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | sypialnia |
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) + G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 5W |
| Żarówki w komplecie | nie, tylko wbudowane ledy |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Moc całkowita źródła światła LED | 3,5W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 163 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 13 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 18 cm |
| Wysokość | 34 cm |
| Waga | 0,9 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |
| Podział na 2 obwody świecenia | tak (1 + 1) |


by 