Rinot kinkiet 1xLED/8W czarny WL-45372-1-WH-CL
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny kinkiet z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym ze złotymi wstawkami.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | pokój dzienny |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 8W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 470 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 15 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 24 cm |
| Wysokość | 29 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty |
| Kolor klosza / abażura | biały + przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal, szkło, akryl |


by 