Luna kinkiet 3xG9 czarny 6013
towar niedostępny
Opis
Kinkiet wykonany z metalu w kolorze czarnym. Lampy z kolekcji LUNA zaskakują swoim nietypowym i oryginalnym wyglądem tworząc piękny efekt świetlny na ścianie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 8 W (żarówka LED) |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość od ściany do końca lampy | 4,5 cm |
| Rozpiętość/średnica | 30 cm |
| Waga | 1 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 