Maja kinkiet z portem USB 1xE27+1xG9 czarny 10203
towar niedostępny
Opis
Klasyczny, prosty kinkiet z czarnym abażurem wykonanym z materiału. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Dodatkowym oświetleniem jest giętki flex na żarówkęG9 (max 8W - np. ledowa). Kinkiet posiada dwa zabudowane wyłączniki i port USB.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 + G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W (E27) + 8 W (G9) |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 19 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | max. 40 cm |
| Wysokość | max. 50 cm |
| Waga | 0,6 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, tkanina |
| Zabudowany wyłącznik | tak |


by 