Beam 120 lampa wisząca 2xLED/13W/3000K złota ST-8960-L120
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca ze zintegrowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze szczotkowanego złota. Możliwość regulowania wysokości. Prosta forma sprawia, że lampa idealnie wkomponuje się w każde wnętrze.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 13 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1235 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Długość x szerokość | 120 cm x 2,5 cm (średnica podsufitki 10 cm) |
| Wysokość | 5,5 cm - 205 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 2,5 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 120 cm |
| Waga | 2,5 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty szczotkowany |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |


by 