Perla Lux lampa sufitowa 1xG9 złota/transparentny 40851
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 1 punktowa ze szklanym kloszem w kształcie kuli. Elementy metalowe wykończone w kolorze satynowego złota. Lampa idealnie wkomponuje się zarówno w nowoczesne jak i klasyczne wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 12 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 10 cm |
| Wysokość | 13 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 10 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty satynowy |
| Kolor klosza / abażura | transparentny |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 