Bell D33 lampa wisząca 1xG9 czarna/złota 40727
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa ze szklanym kloszem w kształcie kuli osłoniętym kloszem drucianym. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarno-złotym. Możliwość regulowania wysokości. Lampa idealnie wkomponuje się w nowoczesne i loftowe wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 12 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 33 cm |
| Wysokość | 135 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty |
| Kolor klosza / abażura | biały + czarny |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |


by 