Tarifa lampa sufitowa (spot) 2xE14 czarna 862800232
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 2 punktowa ze szklanymi kloszami. Możliwość regulacji położenia źródła światła. Czarny matowy metal i posrebrzane szkło nadają Twojej przestrzeni mieszkalnej elegancki charakter.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 25W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 29,5 cm |
| Wysokość | 19 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 10 cm |
| Waga | 0,7 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy + chrom |
| Kolor klosza / abażura | posrebrzany |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 