Tarifa lampa sufitowa (spot) 4xE14 czarna 862800432
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 4 punktowa ze szklanymi kloszami. Możliwość regulacji położenia źródła światła. Czarny matowy metal i posrebrzane szkło nadają Twojej przestrzeni mieszkalnej elegancki charakter.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 70 cm |
| Wysokość | 20 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 10 cm |
| Waga | 1,2 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy + chrom |
| Kolor klosza / abażura | posrebrzany |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 