Facette lampa stołowa 1xLED/1,5W czarna/zielona 564210115
towar niedostępny
Opis
Lampa stołowa bezprzewodowa z wbudowanym źródłem światła LED, osłoniętym szklanym zielonym kloszem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym matowym. Lampa jest zasilana bateryjnie przez złącze USB. Zawiera złącze USB-C z funkcją ładowania. Wbudowany dotykowy włącznik 4-funkcyjny w którym można 3-stopniowo regulować poziom światła (100%-50%-25%-0%).
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | sypialnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | akumulator |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 1,5W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - za pośrednictwem funkcji dotykowej na lampie |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 11 cm |
| Wysokość | 20 cm |
| Waga | 0,7 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | zielony |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |
| Uwagi | 5 lat gwarancji na diody LED |
| Zabudowany wyłącznik | tak |


by 