Plus oprawa do zbudowy LED 3W/5W/7W/CCT czarna LP-1506/1RS BK
towar niedostępny
Opis
Oprawa do zabudowy ze zintegrowanym źródłem światła LED osłoniętym tworzywem sztucznym. Oczka Plus umożliwiają precyzyjne dostosowanie parametrów oświetlenia do potrzeb użytkownika. Przed instalacją, za pomocą przełączników, można ustawić preferowaną moc światła (3W, 5W, 7W) oraz jego barwę (ciepłą, zimną, neutralną). Kąt świecenia 90 stopni.
Otwór montażowy 7 cm.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | korytarz |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 3W/5W/7W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 622 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Rozpiętość/średnica | 9 cm |
| Wysokość | 2,5 cm |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 