Fado lampa wisząca 1xG9 czarna/grafitowy K-5690
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa ze szklanym kloszem w kształcie kuli w kolorze grafitowym. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym ze złotym detalem. Ze względu na swój minimalistyczny design, lampa idealnie sprawdzi się w kuchni, jadalni, salonie, sypialni czy korytarzu. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10 W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 12 cm |
| Wysokość | 90 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 12 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty |
| Kolor klosza / abażura | grafitowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 