Elice lampa wisząca 4xGU10 czarna PND-58892-4-BK-BRO
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 4 punktowa metalowymi kloszami. Elementy metalowe wykonane ze stopu metali w kolorze czarnym z mosiężnymi akcentami. Możliwość regulowania położenia źródła światła.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | pokój dzienny |
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 35W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 98 cm x 22,5 cm |
| Wysokość | 53 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny + mosiężny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 