Elice kinkiet spot 2xGU10 czarny WL-58892-2-BK-BRO
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 2 punktowy z możliwością regulowania położenia źródła światła. Elementy metalowe wykonane ze stopu metali w kolorze czarnym z mosiężnymi akcentami.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | korytarz |
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 35W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 34 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 15 cm |
| Wysokość | 10 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny + mosiężny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 